"Valentino" Ledainė

Atgal į titulinį
Visus smaližius ir gurmanus kviečia natūralių itališkų ledų "Valentino" ledainės! Natūralūs, švieži itališki ledai "Valentino" pagaminti iš šviežio pieno, grietinėlės, cukraus ir prinokusių vaisių. Visa tai jiems suteikia išskirtinį skonį.

Valentino ledainė gamina 50 skirtingų skonių ledų.
Vaisiniai: braškiniai, avietiniai, apelsininiai, greipfrutiniai, kriaušiniai, melioniniai, mėlyniniai, žemuoginiai, persikiniai, bananiniai, kivių skonio ir kt.

Pieniniai: plombyras su traškiais šokolado gabalėliais, karameliniai, kokosiniai su šokoladu, šokoladiniai, pistacijų, kavos pyragaičių (Tiramisu) ir daugybės kitų skonių ledų. Įmonė didžiuojasi jau klasika tapusiais bene populiariausiais šeimyniniais ledais – jogurtiniais su apelsinų žievelių arba vyšnių užpilu.

Ledai "Valentino" ledainėse gaminami pagal šimtametes italų tradicijas, naudojant pačią moderniausią technologiją. Todėl galima drąsiai teigti, kad tai aukščiausios kokybės natūralūs itališki ledai. Kad būtų pagaminti tokie ledai, reikėjo rengtis net dvejus metus. Per juos aplankyta daugybė šio profilio parodų – daugiausia Italijoje ir Prancūzijoje. Išbandyta daugybė ledų rūšių. Konsultuotasi su aukščiausio lygio ir didžiulę patirtį sukaupusiais specialistais.
Kontaktai:

Ozo g. 25, Vilnius

Ozo g. 25, Vilnius

Islandijos pl. 32, Kaunas

Islandijos pl. 32, Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

Taikos pr. 61, Klaipėda

Taikos pr. 61, Klaipėda

Ozo g. 18, Vilnius