Privatumo politika

 

Sveiki, ir ačiū Jums už tai, kad domitės dealoyal.lt. Dealoyal.lt, kaip  ir dauguma kitų kompanijų, renka duomenis apie Jus. Šiuos duomenis mes naudojame tam, kad įsitikintume teikiamų paslaugų kokybe, atrinktume Jums naudingą informaciją, be to tai leidžia mums tobulėti, kad galėtume siūlyti prasmingas ir naudingas paslaugas ateityje. 

Rinkdami ir naudodami Jūsų duomenis, Dealoyal visada vadovaujasi šia privatumo politika. Siekiame pateikti informaciją  kaip galima aiškiau, bet, jei visgi iškils klausimų, susijusių su mūsų privatumo politika, visada galite kreiptis adresu info@dealoyal.lt

Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti Jūsų asmens duomenų naudojimą, ir mes  užtikriname galimybę jomis pasinaudoti. Mums yra labai svarbu leisti Jums pasinaudoti 
šiomis teisėmis, todėl siūlome skirti  laiko ir perskaityti šią privatumo politiką. Jei turėtumėte klausimų ar pastebėjimų, nedvejodami kreipkitės į mus.


Kas mes esame?

 

Dealoyal, UAB 
Adresas: Kalvarijų g. 300, Vilnius LT- 08318, 
Šalis: Lietuva
Įmonės kodas: 303315196
PVM kodas: LT100008645510
E-paštas: info@dealoyal.lt
 
Duomenų apsaugos pareigūnas:
Vardas Pavardė: Akvilė Želnytė
E-paštas: akvile@dealoyal.com
Telefonas: +37063062410

Kokius ir kaip duomenis mes renkame?

Kai jungiatės prie svetainės
Slapukų (angl. “cookies”) pagalba mes renkame informaciją  apie tinklalapyje lankytojų praleistą laiką. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą bei  nustatymus. Kiti slapukai yra naudojami tam, kad galėtumėme stebėti  svetainės srautus ir vartotojų veiksmus. Tokių duomenų rinkimo tikslas yra lankytojų elgesio analizė siekiant  gerinti lankymosi svetainėje patirtį. Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Jūs galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:
1. https://tools.google.com/dlpage/gaoptout 
2. http://www.youronlinechoices.com


Kai registruojatės Dealoyal programoje ir sukuriate savo profilį, mes prašome iš Jūsų tokių duomenų: vardo, pavardės, slaptažodžio, e-pašto adreso bei kortelės numerį.
E-pašto adresas reikalingas profilio sukūrimui, informacijos pateikimui, slaptažodžio atnaujinimo tikslais. Banko sąskaitos numeris reikalingas tam, kad susietume konkrečias transakcijas, kurios vyksta perkant prekes ar paslaugas, su vartotoju, kuris gauna nuolaidą bei kaupia D-eurus.  

Kai papildote informaciją Jūsų sukurtoje paskyroje

Siekdami atrinkti Jums geriausiai tinkančius pasiūlymus, prašome pateikti papildomą informaciją, pvz. tokią kaip lytis, gimtadienis, telefonas, miestas, kalba.  Taip pat norėtumėme žinoti, kokiu būdu  (push notification, sms, terminalo čekis, e-paštas ) Jums bus priimtiniausia gauti naudingą informaciją. 


Kai įsigyjate prekes ar paslaugas iš mūsų partnerių

Kai Jūs perkate prekes ar paslaugas ir atsiskaitote banko kortele kuri yra susieta su Jūsų paskyra, mes gauname informaciją iš prekių ar paslaugų pardavėjų  apie: a) įmonę, iš kurios Jūs pirkote, b) pirkimo laiką bei c) pirkinio vertę (išleistos sumos dydį).

Kiek laiko mes laikome bei saugome Jūsųinformaciją?
Slapukai.
Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Paskyros informacija. 
Duomenis naudojame tiek laiko, kiek galioja Jūsų paskyra. Ištrynus paskyrą laikome tik informacija susijusią su transakcijomis. Šie duomenys yra laikomi 5 metus, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. 

Profiliavimas

Dealoyal pagal profilio informaciją atrenka tikslingiausius pasiūlymus ir juos pateikia Jums. Profilio informaciją Jūs galite, bet kada pakeisti ar papildyti. Tai galite padaryti prisijungę prie savo paskyros dealoyal.lt. Atsižvelgdami į šiuos duomenis galime išskirtinai Jums pasiūlyti geriausius bei aktualiausius partnerių pasiūlymus. 
 

Rinkodara

Informaciją vartotojams mes pateikiame keliais skirtingais būdais, kuriuos Jūs patys ir pasirenkate ( SMS, Push notification, e-mail). Pasirinkdami informacijos gavimo būdą bei paspausdami jį žymintį mygtuką, Jūs duodate sutikimą gauti reikalingą ir, tikimės, naudingą informaciją iš mūsų. Jūs galite bet kada atšaukti nustatymus bei atsisakyti gauti informaciją, o po kiek laiko galite ir vėl duoti sutikimą informacijos gavimui Jūsų pasirinktais informacijos kanalais. 

Su kuo mes dalinamės informacija. 

Surinkta informacija mums yra labai svarbi ir su ja mes elgiames atsakingai, todėl trečiosioms šalims mes perduodame tik  nuasmenintus duomenis ir tik tokią informaciją, kuri susijusi tik su pirkimo istorija ( prekybos vieta/partneris ir išleista suma); 

Siųsdami elektronines žinutes, mes naudojamės Mailer lite kompanijos paslaugomis. Šiai įmonei mes pateikiame tik e-pašto adresą bei organizacinėmis (sutartimis) ir techninėmis (šifruoti duomenys) priemonėmis užtikriname, kad šie duomenys nebus atskleisti kitiems asmenims.

Jūsų teisės? 
Jūs turite ir gali pasinaudoti šiomis teisėmis:
1. Susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
2. Prisijungę prie savo paskyros dealoyal.lt, galite susipažinti su apie Jus surinkta informacija;
3. Prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
4. Prisijungę prie savo paskyrose dealoyal.lt, Jūs galite pataisyti neteisingą arba pasenusią informaciją, bei pakeisti nustatymus;
5. Prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
6. Jūs galite kreiptis į mus adresu info@dealoyal.lt ir mes nedelsdami ištrinsime duomenis apie Jus. Pažymime, kad duomenys bus ištrinti tik tuo atveju, jeigu sutaps e-pašto, kuriuo buvo registruotasi ir kuriuo išsiųstas prašymas, adresai;
7. Jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis;
8. Jūs galite atšaukti sutikimą tvarkyti duomenis rinkodaros tikslais rašydami šiuo adresu info@dealoyal.lt;
9. Perkelti duomenis į elektroninę laikmeną;
10. Prisijungę prie aplinkos (paskyros) Jūs galite bet kada eksportuoti duomenis į perskaitomą elektroninį formatą;
11. Teisė pateikti skundą. Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.
12. Platesnė informacija apie Asmens duomenų apsaugą https://www.ada.lt/go.php/Asmens-duomenu-apsaugos-reforma641


Šio dokumento paskutinio atnaujinimo data yra 2018 m. gegužės mėn. 3 d.