DUK

Kas yra Dealoyal?
Tai pirmoji su banko kortele susieta pinigų susigrąžinimo programėlė, kuri sugrąžins tau dalį išleistų pinigų, kai registruota banko kortele atsiskaitinėsi mūsų partnerių tinkle.

Ar tai yra dar viena kortelė?
Ne! Daugiau jokių papildomų plastikinių kortelių. Visi Dealoyal partnerių pasiūlymai bus susieti su tavo banko kortele.

Kodėl verta prisijungti prie Dealoyal?
Dalį savo išleidžiamos sumos atgausi į D-sąskaitą ir už šiuos pinigus galėsi pirkti Dealoyal partnerių tinkle be jokių papildomų sąlygų, tai yra jokios minimalios sumos ar panašiai.

Kodėl turiu įvesti banko kortelės skaičius? 
Tam, kad identifikuotume, kad tai tikrai tu. Pavyzdžiui, jeigu Dealoyal užsiregistruotų du Jonai Kazlauskai, jų kortelių skirtingi skaitmenys užtikrintų, kad kiekvienas susigrąžintų jiems priklausančius pinigus. 

Ar tai yra saugu?
Taip, tai visiškai saugu. Dealoyal tik užfiksuoja pinigų nuskaitymą kai moki kortele ir pagal tai apskaičiuoja tau grąžintiną sumą.

Kiek kortelių galima registruoti Dealoyal?
Savo paskyroje gali registruoti neribotą kiekį kortelių.

Kodėl aš pinigus atgaunu į aplikaciją, o ne į banko sąskaitą?
Tiek kaupimo, tiek išleidimo pasiūlymai yra unikalūs Dealoyal platformai todėl pinigai paverčiami virtualia valiuta, kurios naudojimas padeda mums užtikrinti tolimesnį patnerių susidomėjimą teikti geresnius pasiūlymus tau.

Ar yra apribojimų norint panaudoti D-EUR?
Vienintelis apribojimas - D-EUR galima sumokėti tik už Dealoyal partnerių prekes ir paslaugas.

Kaip galiu atsiskaityti D-EUR? 
Norint išleisti D-EUR, savo paskyroje susiraskit sekciją “Išleisk D-EUR”, pasirinkite partnerį, pas kurį norite išleisti D-EUR, suveskite sumą, kurią norite panaudoti. Jums susigeneruos kuponas, jo spausdinti nereikia, tiesiog parodykit telefone personalui. Jeigu tai, ką norite įsigyti kainuoja daugiau, nei jūs turimi D-EUR, skirtumą sumokate įprastai kortele ar grynais pinigais. Už atsiskaitymus D-EUR procentai nebesugrįžta.

Mačiau galimybę uždirbti D-EUR kviečiant prie programos prisijungti draugus, kaip tai veikia?
Dealoyal tu turi asmeninį unikalų kodą, kurį gali duoti draugams. Kai pakviestas draugas atliks pirmą pirkimą mūsų partnerių tinkle su Dealoyal registruota banko kortele, abu gausit po 5 D-EUR*. *Pasiliekame teisę premijas karts nuo karto keisti.

Gavau kažkokį prisijungimo kodą iš draugo/Dealoyal partnerio. Ką man su juo daryti?
Kodą ir 16 banko kortelės skaitmenų įvesk registracijos metu, tam skirtojese vietoje. Po to kai pirmą kartą atsiskaitysi Dealoyal partnerių tinkle registruota banko kortele, gausi tau priklausančią draugo premiją.
PASTABA: registruojantis su Facebook prisijungimu, kodą įvesk PRIEŠ užsiregistruojant, pasirinkus "Turi kodą?" registracijos formoje. Suvedus draugo kodą, spaus registruotis su Facebook

Kodėl ištrynus vieną iš banko kortelių dingo D-EUR? 
Sukaupti D-EUR yra susieti su banko kortelėmis, kurios buvo panaudotos tam, kad 
gauti D-EUR, todėl ištrynus banko kortelę, dingsta ir su ja sukaupti D-EUR. 

Ką daryti jeigu noriu panaikinti savo Dealoyal paskyrą? 
Tokiu atvėju susisiekite su mumis info@dealoyal.com

Laikinai Dealoyal neveikia su Revolut ar panašiomis išankstinio mokėjimo kortelėmis.