DUK

Kas yra Dealoyal?
Tai pirmoji su banko kortele susieta pinigų susigrąžinimo programėlėa, kuri sugrąžins tau dalį išleistų pinigų, kai registruota banko kortele atsiskaitinėsi mūsų partnerių tinkle.

Ar tai yra dar viena kortelė?
Ne! Daugiau jokių papildomų plastikinių kortelių. Visi Dealoyal partnerių pasiūlymai bus susieti su tavo banko kortele.

Kodėl verta prisijungti prie Dealoyal?
Dalį savo išleidžiamos sumos atgausi į D-sąskaitą ir už šiuos pinigus galėsi pirkti Dealoyal partnerių tinkle be jokių papildomų sąlygų, tai yra jokios minimalios sumos ar panašiai.

Kodėl turiu įvesti dalį banko kortelės skaitmenų?
Tam, kad identifikuotume, kad tai tikrai tu. Pavyzdžiui, jeigu Dealoyal užsiregistruotų du Jonai Kazlauskai, jų kortelių paskutiniai 4 skaitmenys užtikrintų, kad kiekvienas susigrąžintų jiems priklausančius pinigus.

Ar tai yra saugu?
Taip, tai visiškai saugu. Dealoyal tik užfiksuoja pinigų nuskaitymą kai moki kortele ir pagal tai apskaičiuoja tau grąžintiną sumą.

Kiek kortelių galima registruoti Dealoyal?
Savo paskyroje gali registruoti neribotą kiekį kortelių.

Kodėl aš pinigus atgaunu į aplikaciją, o ne į banko sąskaitą?
Tiek kaupimo, tiek išleidimo pasiūlymai yra unikalūs Dealoyal platformai todėl pinigai paverčiami virtualia valiuta, kurios naudojimas padeda mums užtikrinti tolimesnį patnerių susidomėjimą teikti geresnius pasiūlymus tau.

Ar yra apribojimų norint panaudoti D-EUR?
Vienintelis apribojimas - D-EUR galima sumokėti tik už Dealoyal partnerių prekes ir paslaugas.

Gavau kažkokį prisijungimo kodą iš draugo/Dealoyal partnerio. Ką man su juo daryti?
Kodą kartu su paskutiniais 4 kortelės skaitmenimis turi įvesti registracijos metu, tam skirtoje vietoje. Tik tokiu atveju gausi už registraciją priklausančią premiją.
PASTABA: kol mes atnaujiname savo mobiliąsias programėles šį paslauga teikiama tik Android programėlėje ir mūsų svetainėje. Todėl jei turi Apple išmanųjį telefoną, registruokis per www.dealoyal.lt. Po registracijos tiesiog prisijunk prie iOS programėlės naudodamas tą patį vartotojo vardą.